Предмет: Физика, автор: Cigcfxi

Визначте тиск меду на дно діжки, заповненої до країв, якщо висота діжки дорівнює 55 см. Густина меду 1420 кг/м³

63,2 Па

7,81 Па

78,1 Па

7,81 кПа

Ответы

Автор ответа: agrabar6
0

Дано:

h=0,55м

g=10Н/кг

ρ=1420кг/м³

p-?

-------------------

Р=ρgh=1420*10*0,55=7810Па=7,81 кПа

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kiril1636