Предмет: Химия,
автор: vengertatana91
До розчину натрій сульфату масою 250 г з масовою часткою солі 15 % додали 50г води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
если 15%
то 15 в 100
х в 250
х= 15*250\100
х=37.5 гр натрия сульфата
а т.к 250+50гр раствора=300гр раствора
то новая пропорция
37.5гр в 300гр
х в 100
х=37.5*100\300= 12.5%
vengertatana91:
спасибо большое!!
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: polinastarkova410
Предмет: Алгебра,
автор: kakdrocun
Предмет: Физика,
автор: ialejnikov200938
Предмет: Математика,
автор: romansboev777