Предмет: Химия,
автор: kolalisau
Самостійна робота "Масова частка розчиненоï речовини" Варiант 2 Задача 1 Обчисліть, яку масу натрій хлориду й води необхідно взяти для приготуван- ня 200 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10%. Задача 2 До розчину натрій сульфату масою 250 г з масовою часткою солi 15% дода- ли 50 г води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині. Задача 3 Обчисліть масову частку речовини в розчині, одержаному в результаті змі- шування 40 г розчину натрій хлориду з масовою часткою 15 % і 160 г розчину з масовою часткою речовини 20%.
Ответы
Автор ответа:
1
№1
m (NaCl)-?
m (H20)-?
Відповідь: m (NaCl)=20г, m (H2O)=180г.
№2
m(Na2SO4)=250*15/100=37.5
m2(розчину)=250+50=300г
w2 - 37.5*100/300-12,5%
щодо 3 не певна, тож хєзє
kolalisau:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nj7whkvkyj
Предмет: Українська мова,
автор: annashevchenko2412
Предмет: Английский язык,
автор: anonimkalove201125
Предмет: Українська мова,
автор: bohdana200811
Предмет: Алгебра,
автор: sumarplay