Предмет: Химия, автор: kyvshin00

2) W=5% в розчині маса солі 25 г обчисліть масу розчину

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!! ДАМ 40 БАЛОВ!!!


egordanilenko94: Для вирішення задачі використовуємо формулу відсоткової концентрації:

W = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100%

Підставляємо відомі значення:

5% = (25 г / маса розчину) * 100%

Розв'язуємо рівняння відносно маси розчину:

маса розчину = 25 г / (5% / 100%) = 500 г

Отже, маса розчину складає 500 г
kyvshin00: дякую

Ответы

Автор ответа: igogo121314
1

Якщо W = 5% в розчині і маса солі 25 грамів, то масу розчину можна обчислити за формулою: маса розчину = (маса солі / W) * 100. Замінивши значення у формулі, отримуємо: маса розчину = (25 / 0.05) * 100 = 500 грамів. Таким чином, маса розчину становить 500 грамів.


kyvshin00: ЗОЛОТА ЛЮДИНА
kyvshin00: Дякую
Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

m(солі)=25г

w=5%

m(розчину)-?

m(розчину)=m(солі)*100/w=25*100/5=500г

Пояснення:


kyvshin00: ДЯКУЮ!!!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: pmikhashin29
Предмет: Право, автор: irabratan044