Предмет: Право, автор: apicugina99

Треба дуже терміново!! Прошу вас допоможіть!

1. Опрацюйте наведену ситуацію, визначте вид правопорушення і чи є правомірним прийняте рішення? Свою думку поясніть.
"Узимку неповнолітні студети коледжу у гуртожитку підключили саморобний. опалювальний пристрій. Інспектор пожежної охорони, виявивши це під час рейду, склав протокол і передав його до місцевого суд на розгляд з метою притягнення неповнолітніх до відповідальності."

2. Проаналізуйте наведену правову ситуацію та визначте чи мав місцезлочин? Яким є його склад? Якщо складу злочину немає, то якої ознаки бракує? Свою думку поясніть. "12-річний Артем, у якого немає тата і хворіє мама, вирішив знайти гроші, щоб купити їй ліки. Він заліз уквартиру сусідів, знайшов там гроші і взяв рівно стільки, скільки було потрібно сплатити за ліки. Сусід, що повернувся з роботи, викликав поліцію. Артема затримали".​

Ответы

Автор ответа: dema4321234
1

Ответ:

1.У даній ситуації, неповнолітні студенти коледжу порушили Правила протипожежної безпеки, які передбачені Законом України "Про пожежну безпеку" та є обов'язковими для дотримання. Використання саморобного опалювального пристрою є порушенням зазначених Правил, оскільки такий прилад не пройшов необхідної перевірки та має високий ризик виникнення пожежі та отруєння газами.Інспектор пожежної охорони був закономірним у своїх діях, склавши протокол і передавши його до суду для розгляду. Згідно з Кримінальним кодексом України, за порушення правил пожежної безпеки, неповнолітні можуть бути притягнені до відповідальності відповідно до законодавства.

Таким чином, рішення інспектора пожежної охорони та подальша передача протоколу до суду є правомірними, оскільки забезпечення безпеки життя та здоров'я людей є важливою соціальною метою держави.

2.Дана ситуація описує дії неповнолітньої особи, яка без дозволу власників вкрала гроші для лікування своєї хворої матері. Це є складом злочину крадіжки, передбаченого статтею 185 Кримінального кодексу України. Згідно з цією статтею, крадіжка - це заволодіння чужим майном шляхом підриву захисних конструкцій або злому їх, використання примусу або зловживання довірою, а також вчинення інших дій, що вказують на незаконне заволодіння чужим майном.За вчинення крадіжки неповнолітнім особам віком від 12 до 16 років можуть бути застосовані заходи виховного впливу або заходи соціальної адаптації, передбачені статтею 52 Кримінального кодексу України.

Отже, у даному випадку має місце злочин крадіжки, вчинений неповнолітньою особою. Необхідно провести слідчу перевірку і вирішувати питання про застосування до нього заходів виховного впливу або соціальної адаптації.

Объяснение:


apicugina99: ДЯКУЮ ВАМ!!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: solomiyaag
Предмет: Математика, автор: a62085051
Предмет: Русский язык, автор: sniper07
1. Замените словосочетание «жизнь моря», построенное на основе управления, синонимичным словосочетанием со связью согласование. Напишите получившееся словосочетание.

2. Прочитайте текст.

(1) Всего не перечислишь, что дает — «дарит» Волга людям. (2)Но разве мы любим ее только за то, что можем многое от нее взять? (3)Ничем не измерить той красоты, которую она щедро разливает вокруг себя и всем без разбору. (4)Вот «побежал» катерок, поплыл трехпалубный теплоход, многочисленные баржи снуют туда-сюда... (5)Я могу бесконечно любоваться родной рекой.

Укажите варианты ответов, в которых верно выделена грамматическая основа в одном из предложений или в одной из частей сложного предложения текста. Запишите номера ответов.

1) Не перечислишь (предложение 1)

2) Можем взять (предложение 2)

3) Ничем не измерить (предложение 3)

4) Катерок побежал, поплыл (предложение 4)

5) Могу любоваться (предложение 5).

3. Расставьте знаки препинания. Укажите цифры, на месте которых должны стоять запятые.

По-моему(1) надо идти (2) в глубь леса(3) но мои подружки(4) врассыпную разбежавшиеся по поляне(5) уже сыплют в корзинки(6) кроваво-красные ягоды.

4. Выберите правильное определение термина ПАРОНИМЫ:

а) это слова, близкие по звучанию, но различающиеся частично или полностью значением;

б) слова одной и той же части речи с одинаковым лексическим значением;

в) многозначные слова;

г) слова с переносным значением.

5. Какая пара слов НЕ ЯВЛЯЕТСЯ паронимами:

а) абонент – абонемент; б) каменный – каменистый;

в) звонил – позвонил; г) водяной – водянистый.

6. Укажите варианты ответов, в которых средством выразительности речи является сравнение.

1) А Вовка от стыда готов был провалиться сквозь землю.

2) Там стояла бывшая барская контора, которая смотрела на прохожих пугающе чёрными пустыми окнами.

3) Его охватила холодная, как вода, тьма.

4) Он глянул в самый тёмный угол — прямо на него смотрели жуткие золотые глаза.

5) Ох и взвизгнул он, а потом засмеялся мелким, как дрожь, смехом и пошёл на эти глаза, ведь он разглядел под ними знакомую сивую бороду.