Предмет: Физика,
автор: yasiapidburtna
В акваріум довжиною 30 см і шириною 20см налито воду до висоти 35 см. Визначте тиск і силу тиску води на дно акваріума. ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
p=pgh= 1000×35×10=350000Па=350 кПа
Объяснение:
yasiapidburtna:
можна будь ласка пояснення як робити?
у якому сенсі?короткий запис чи пояснити,що перше робити?
пояснити що перше робити будь ласка
перша завжди йде формула (p=pgh),потім з нового рядка 1000×35×10=350000Па,а потім перетворюеш 350000Па у 350кПа,або 350000 ділиш на 1000.
дякую
рада допомогти!)
Автор ответа:
0
Ответ:
аяаяя яся не можна списувать
Объяснение:
ору, сам тут сидиш
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: viktoriatop02
Предмет: Информатика,
автор: alexkur576
Предмет: География,
автор: alinabogun913
Предмет: Химия,
автор: alina44470
Предмет: Другие предметы,
автор: aliseakatjev