Предмет: Физика,
автор: mobzonamzkon286
Резистори ввімкнені в електричне коло мають опори R1 = 2 Ом; R2 =3 Ом; R3 = R4 =1,6 Ом. Які покази будуть амперметра, якщо напруга, прикладена до електричного кола 24 В ?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
покази амперметра будуть 4,14 A.
Пояснення:
Спочатку обчислимо загальний опір кола:
R = R1 + R2 + (R3 || R4) = R1 + R2 + (R3 * R4) / (R3 + R4) = 2 + 3 + (1.6 * 1.6) / (1.6 + 1.6) = 2 + 3 + 0.8 = 5.8 Ом
Закон Ома: I = V/R = 24/5.8 ≈ 4.14 A
Отже, покази амперметра будуть 4,14 A.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kamilla2033island
Предмет: История,
автор: krupaazorana
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: petreevaalina4