Предмет: Физика,
автор: elizakaras3469
Визначте силу струму в резисторі, якщо за 8 хв через його поперечний переріз пройшов заряд, що дорівнює 1,6к Кл
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:Для визначення сили струму потрібно знати напругу на резисторі та його опір. Якщо дано лише заряд, то спочатку потрібно знайти силу струму за формулою:
I = Q / t
де Q - заряд, t - час.
За умовою, заряд дорівнює 1,6 кКл, а час - 8 хв = 480 с.
Тоді сила струму:
I = 1,6 кКл / 480 с ≈ 3,33 А
Отже, сила струму в резисторі становить близько 3,33 А.
Автор ответа:
0
Ответ:
3,33 А.
Объяснение:
Для розв'язання задачі потрібно знати зв'язок між зарядом, часом і силою струму. Згідно з формулою, сила струму I дорівнює заряду Q, який пройшов через провідник, поділеному на час t:
I = Q / t
У нашому випадку, заряд Q дорівнює 1,6 кКл, а час t - 8 хв або 480 секунд:
I = 1,6 кКл / 480 с = 3,33 А
Отже, сила струму в резисторі дорівнює 3,33 А.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: annashutova1604
Предмет: Українська мова,
автор: palino
Предмет: Геометрия,
автор: blednayadasha2003
Предмет: Другие предметы,
автор: matvienkoolesya2003
Предмет: История,
автор: yumimikoto200