Предмет: Физика,
автор: ken127
На высоте 150 м над Землей со скоростью 72 км/ч летит квадрокоптер массой 4 кг.
Определите его полную механическую энергию.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Розрахуємо кінетичну енергію
1.Екін=(1/2)mv^2=(1/2)*4*(20^2)=800Дж
Розрахуємо потенціальну енергію
2.Епот=mgh=4*9,8*150=5880Дж
Знайдемо суму кінетичної і потенціальної енергії
3.E=Екін+Епот=800+5880=6680Дж
Пояснення: Отже повна механічна енергія квадракоптера на висоті 150 м над Землею становить 6680Дж
ken127:
правильно?
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: den1255
Предмет: Математика,
автор: sofi203eiwk39938
Предмет: История,
автор: user7777777777
Предмет: Українська мова,
автор: nastassi28
Предмет: Русский язык,
автор: kanzashiu