Предмет: Физика, автор: meeeeoooowwwwx

ДРУЗІ, ТЕМНІНОВО, НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ ВІДПОВИДЬ, ЗАВТРА КОНТРОЛЬНА РОБОТА, ДУУЖЕ ТРЕБА, ДОПОМОЖіТЬ ЧИМ МОЖЕТЕ!!!!!!

Обчислити вартість електроенергії, яку споживають електроприлади вашої квартири/будинку за добу. Тариф =1,44грн/(кВт·год), до 250кВт·год.

Ответы

Автор ответа: dostaregor
1

Ответ:

Припустимо, що загальний споживаний обсяг електроенергії за добу складає 8 кВт·год.

Тариф на електроенергію становить 1,44 грн/(кВт·год) до 250 кВт·год.

Оскільки загальний споживаний обсяг електроенергії за добу не перевищує 250 кВт·год, то вартість електроенергії можна обчислити, помноживши загальний споживаний обсяг електроенергії на тариф:

Вартість електроенергії = Загальний споживаний обсяг електроенергії * Тариф

Вартість електроенергії = 8 кВт·год * 1,44 грн/(кВт·год)

Вартість електроенергії = 11,52 грн

Отже, вартість електроенергії, яку споживають електроприлади у вашій квартирі/будинку за добу, складає 11,52 грн при заданому тарифі 1,44 грн/(кВт·год) до 250 кВт·год.

Похожие вопросы