Предмет: Физика,
автор: csc775703
Бистроо: Визначити кількість теплоти, яку необхідно витратити для випаровування 2,5 кг води, взятої при 100°C.
а) 5650 Дж;
6) 5,65 МДж;
в) 420 кДж;
в)
2. Визначити
3. З метою
COMO 20
Тура
4. A
г) 0,42 МДж.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Б) 5.65 МДж
Объяснение: для обчислення кількості теплоти, яку необхідно витратити для випаровування речовини, взятої за температури кипіння, обчислюємо за формулою:
Q = rm, де Q - кількість теплоти, r - питома теплота пароутворення, m - маса речовини
Питома теплота пароутворення є табличним значенням, тому:
r(води) = 2.3 * 10⁶ Дж/кг
Всі небхідні величини у нас надаються, тому обчислюємо відповідь:
Q = 2.3 * 10⁶ * 2.5 = 5750000 (Дж) = 5.75 (МДж)
Відповідь: зверніть увагу, що відповіть відрізняється несуттєво, оскільки у різних джерелах питомі величини різняться - Б) 5.65 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: madinabonukaumova89
Предмет: Математика,
автор: hrena0306
Предмет: Алгебра,
автор: playgams15
Предмет: Математика,
автор: ankudadasha
Предмет: Алгебра,
автор: didmuhailo