Предмет: Физика,
автор: rostislavivanenko228
У відро вагою 16 Н налили 10 л води. Якою стала загальна маса відра з водою? (Вважати, що g=10 Н/кг) СРОЧНО ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
загальна маса відра з водою становить 116 Н.
Пояснення:
Для розв'язання цього завдання, потрібно врахувати, що маса тіла дорівнює вагі, поділеній на прискорення вільного падіння.
Згідно умови, вага відра стала 16 Н, а об'єм води, який налито в відро, становить 10 л (літрів).
Однак, маса води визначається за формулою:
маса = об'єм × щільність
Для води щільність приблизно дорівнює 1000 кг/м³ (або 1 кг/л).
Таким чином, маса води в відрі становитиме:
маса води = об'єм води × щільність води = 10 л × 1 кг/л = 10 кг
Отже, загальна маса відра з водою становитиме:
загальна маса = маса відра + маса води = 16 Н + 10 кг × 10 Н/кг (враховуючи g=10 Н/кг) = 16 Н + 100 Н = 116 Н
Отже, загальна маса відра з водою становить 116 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: whduhofjaljfelj
Предмет: Геометрия,
автор: qasanovanurjan22
Предмет: История,
автор: anyfrienkovika
Предмет: Математика,
автор: merchinartur
Предмет: Українська література,
автор: lizadudko96