Предмет: Физика,
автор: maksimrazovij
визначте за графіком глибину занурення тіла в озеро яка відповідає тиску :100 300 та 500 па срочно пж
Ответы
Автор ответа:
2
У даному випадку бажано розглядати гідростатичний тиск
p=ρgh => h=p/ρg
ρ(прісної води) = 1000кг/м^3
1. h=100/1000*10=0,01м (1см)
2. h=300/1000*10=0,03м (3см)
3. h=500/1000*10=0,05м (5см)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sigalinamadina73
Предмет: Английский язык,
автор: diananurasheva949
Предмет: Математика,
автор: Rubakaplya
Предмет: Музыка,
автор: vikavenslovas