Предмет: Химия, автор: boodke

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! даю багато балів, тільки не пишіть дурню ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

1)

Знайдемо масу  розчину:

m(р-ну) = m(CaCl2) + m(H2O) = 5 + 195 = 200 г

Розрахуємо масову частку CaCl2 в одержаному розчині.

w(CaCl2) = m(CaCl2)/m(р-ну) * 100% = 5/200 * 100% = 2,5 %

2)

m(КОН) = m(р-ну) * w(КОН) : 100% = 500 * 10% : 100% = 50 г

3)

Обчислимо масу солі у розчині:

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 60 * 10% : 100% = 6 г

Знайдемо масу нового розчину:

m(р-ну) = m(р-ну) + m(H2O) = 60 + 50 = 110 г

Розрахуємо масову частку солі в одержаному розчині.

w(солі) = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 6/110 * 100% = 5,45 %


boodke: спасибо!!!
Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: SofiiaMK