Предмет: Физика,
автор: utddjdyk
Електричний чайник споживає струм 3 А при напрузі 120 В.
Знайдіть опір спіралі чайника і питомий опір матеріалу, з
якого вона виготовлена, якщо площа поперечного перерізу
дроту 0,08 мм2 і довжина обмотки 8 м.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
оДано:
I= 3A
U=120 B
S=0,08мм²
L=8м
Знайти:
R=?
p=?
R=U/I
R=120B/3A=40 Oм
R=pl/S
p=RS/l
p=40•0,08/8=0,4 Ом•мм²/м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: darkwulf600
Предмет: Другие предметы,
автор: sahaa19800302
Предмет: История,
автор: lilpmasha05
Предмет: Геометрия,
автор: kalinina94
Предмет: Биология,
автор: cofa499