Предмет: Химия,
автор: bogdanpcelov3
обчисліть масову частку солі у розчині , який одержали розчиненням 15 г солі у воді масою 55г
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
21.4%
Объяснение:
w(солі)=m(солі)/m(розчину)=15/15+55=15/70=0.214=21.4%
andrii20:
Вибачаюсь якщо є десь помилка
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: 0LESY4
Предмет: Геометрия,
автор: polinkapavlucenkouwu
Предмет: Українська література,
автор: brozdakdasa
Предмет: Математика,
автор: ygyggffvtc
Предмет: Українська література,
автор: CykaEbaloZacroy