Предмет: Физика, автор: llllldggh

Визначте напругу на ділянці електричного кола, якщо опір ділянки становить 1,5 кОм, а сила струму в ньому дорівнює 0,3 А.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

R=1,5 кОм=1,5*10^3 Ом;

І=0,3 А.

Знайти U.

U=I/R=0,3/1,5*10^3=0,2*10^-3 В=0,2 мВ.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: adadela4311