Предмет: Физика, автор: karinamalcenko42

Допоможіть будь ласка:
Визначте час за який двигун потужністю 17 кВт здійснив роботу 36 кДж

Ответы

Автор ответа: vpterwerty
1

Ответ:

A=36кДж=36000Дж

P=17кВт=17000Вт

t-?

A=Pt

t=A/P=36000/17000=2.11 секунд

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: КириллКирил