Предмет: Химия,
автор: g3145182
Яку масу цукру та об'єм води взяли для приготування сиропу масою 1 кг з масовою часткою цукру 25%?
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
ЗАПИШІТЬ ДАНО І РОЗВ'ЯЗОК
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(цукру) = 1 кг = 1000 г
ω(цукру) = 25%
Знайти:
m(цукру) - ?
V(води) - ?
Розв'язання:
1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 25% * 1000 / 100% = 250 г;
2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 1000 - 250 = 750 г;
3) V(води) = m / ρ = 352 / 1 = 750 мл.
Відповідь: Маса цукру становить 250 г; об’єм води - 750 мл.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sofa20962
Предмет: Алгебра,
автор: vlada372412
Предмет: Геометрия,
автор: toomffa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: lovecinfgykackuceg
Предмет: Физика,
автор: mindybaev123