Предмет: Физика, автор: katerinazahacenko66

Тепловий двигун виконав корисну роботу 2,6 кДж,при цьому робоче тіло отримало від нагрівника 4,8 кДж.Обчисліть ККД даного двигуна.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 54%

Объяснение:

Дано:

А=2,6кДж=2600Дж

Qн=4,8кДж=4800Дж

------------------

η-?

η=A/Qн, где:

А-полезная работа;

Qн-тепло, полученное от нагревателя.

η=2600/4800=0,54*100%=54%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: violettasamsonenko70