Предмет: Русский язык, автор: javohir545

Задание 4. Глаголы в скобках поставьте в такой форме времени и вида, чтобы действие главного предложения происходило до действия в придаточном предложении.
1. Я (читать – прочитать) эти книги, прежде чем (относить – отнести) их в библиотеку.2. Я (приступать – приступить) к плану написания новой монографии, перед тем как (заканчивать – закончить) работу над учебником. 3. Мы (ехать – поехать) на дачу, прежде чем (завершать – завершить) все дела в городе. 4. Они (ехать – приехать) на стажировку, до того как (получать – получить) диплом. 5. Студенты (сдавать – сдать) трудный экзамен, до того как (заниматься – прозаниматься) семестр.

Ответы

Автор ответа: Gotti01
0

Ответ:

Я прочитаю эти книги, прежде чем отнести их в библиотеку.

Я приступлю к плану написания новой монографии, перед тем как закончить работу над учебником.

Мы поедем на дачу, прежде чем завершить все дела в городе.

Они приедут на стажировку, до того как получить диплом.

Студенты сдадут трудный экзамен, до того как прозаниматься семестром.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: aierkeserikkyzy2020
Предмет: История, автор: qwerticxl
ДАЮ 20 БАЛІВ БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ
1. Прокоментуйте події (або явища), про які йдеться у фрагментах джерел.
«...Верховна Рада СРСР установлює, що основні завдання п'ятирічного плану відновлення та розвитку народного господарства СРСР на 1946-1950 рр.

полягають у тому, щоб відновити райони країни, що постраждали, відновити довоєнну промисловість і сільське господарство й потім перевершити той рівень у значних розмірах. Із цією метою необхідно: 1. Забезпечити першочергове відновлення та розвиток важкої промисловості й залізничного транспорту, без яких неможливе швидке й успішне відновлення та розвиток усього народного господарства СРСР. 2. Домогтися піднесення сільського господарства й промисловості, що виробляє засоби споживання для забезпечення матеріального благополуччя народів Радянського Союзу й створення в країні достатньої кількості основних предметів споживання...» (з ухвали Верховної Ради СРСР).
«...Важко нам, обірвані ми всі, голі й босі, брудні й голодні, на людей не схожі, гірше худоби живемо. Ніколи нам не було так важко, як в цю хвилину, люди з голоду мруть, діти від недоїдання і хвороб стають каліками. Харчуємося ми лободою, корою, а у кого є гроші, їдуть у місто і купують хліб у комерційних магазинах, але за хлібом іти далеко - 140-180 км, а у нас ніхто не продає, з колгоспу ми нічого не отримали і немає надії, все згоріло, а ярина дуже слабка, і як виконаємо план, то всі подохнемо...» (з листа колгоспників с. Попелюхи Вінницької області до М. Хрущова).
«Треба рішуче покінчити з “об'єктивістським” підходом до питань історії, літератури і т. д. і вносити в розгляд питань історії, літератури і т. д. партійність, підходити до всіх питань суспільних, технічних, сільськогосподарських та інших наук з позицій нашої більшовицької партії, з позиції Леніна і Сталіна...» (Л. Каганович).
2. Поміркуйте, що дає підстави для пропонованого висновку. Наведіть кілька аргументів на підтвердження або спростування викладеної думки.
«На думку верховодів Кремля, заплановані акції боротьби з “низькопоклонством перед Заходом”, а згодом - з “космополітизмом” повинні були посилити культурну ізоляцію країни, розколоти інтелігенцію, протипоставити її іншим соціальним групам суспільства, розпалити шовіністичні й антисемітські настрої, активізувати процеси русифікації» (український історик О. Бажан).