Предмет: Химия, автор: svitlana2511

Яку кількість речовини становить карбон ( ІV) оксид об'ємом 67,2 л. (н.у.)?​

Ответы

Автор ответа: comeonajourney6
0

Дано:

m(CO2)=67,2л

Знайти:  ν

 V=22,4· ν

67,2=22,4 · ν

ν=\frac{67,2}{22,4}

ν=3 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rgjmfigjm494