Предмет: Физика, автор: hrystynanazarenko99

БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!

Поплавок коливається на хвилях озера з амплітудою 5,7 см та періодом коливань 2,8 с. Знайдіть:

а) Частоту коливань поплавка;

б) Який шлях здійснює поплавок за одне коливання?

в) Який шлях здійснює поплавок за 5 хвилин 15 секунд?

Ответы

Автор ответа: asylzannazarbaev
2

Ответ:

a) Частота коливань поплавка обчислюється як обернена величина періоду коливань:

f = 1 / T

де f - частота, T - період.

Підставляючи дані, отримуємо:

f = 1 / 2,8 c≈ 0,357 Hz

Отже, частота коливань поплавка становить близько 0,357 Гц.

б) Амплітуда поплавка - це максимальне зміщення відносно положення рівноваги. Якщо ми припустимо, що коливання поплавка описують гармонійний рух, то шлях, здійснюваний поплавком за один період, може бути обчислений як довжина дуги кола, розташованого на відстані амплітуди від центру коливань. Таким чином, шлях, здійснюваний поплавком за один період, дорівнює довжині кола з радіусом, рівним амплітуді коливань:

L = 2πr = 2πA

де L - шлях, здійснюваний поплавком за один період, r - радіус кола, A - амплітуда коливань.

Підставляючи дані, отримуємо:

L = 2π × 5,7 см ≈ 35,8 см

Отже, поплавок здійснює шлях близько 35,8 см за один період коливань.

в) Щоб знайти шлях, здійснюваний поплавком за 5 хвилин 15 секунд, ми можемо спочатку обчислити кількість періодів коливань, які відбуваються за цей час, а потім помножити це число на шлях, здійснюваний поплавком за один період.

Загальна кількість секунд у 5 хвилинах 15 секунд:

5 хвилин × 60 с + 15 с = 315 с

Період коливань:

T = 2,8 c

Кількість періодів коливань:

n = 315 с / 2,8 c ≈ 112,5

Звідси ми бачимо, що поплавок

Объяснение:

вот

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним