Предмет: Физика, автор: bogzhy

Яку горизонтальну силу треба прикладати до стільця масою 10 кг, щоб пересунути його по підлозі? Коефіцієнт тертя між стільцем та підлогою 0,4.

Ответы

Автор ответа: f21796
1

Ответ:

Объяснение:

Щоб пересунути стілець по підлозі, потрібно подолати силу тертя між стільцем та підлогою. Сила тертя залежить від коефіцієнта тертя та сили нормалі, що дорівнює вагівці стільця в цьому випадку.

Сила тертя = коефіцієнт тертя * сила нормалі

Сила нормалі = маса * прискорення вільного падіння = 10 кг * 9,8 м/с² = 98 Н

Тому, сила тертя дорівнює:

сила тертя = 0,4 * 98 Н = 39,2 Н

Отже, щоб пересунути стілець, потрібно прикласти горизонтальну силу, яка дорівнює силі тертя:

сила = 39,2 Н

Отже, потрібно прикласти горизонтальну силу 39,2 Н, щоб пересунути стілець по підлозі.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: ykxyooen