Предмет: География,
автор: Marri1222
Визначте витрату води у річці,якщо поперечний переріз її русла має вигляд трапеції,де ширина водної поверхні становить 46 м,ширина дна - 36 м,середня глибина - 3,2 м,а швидкість течії - 0,5 м/с .
Очень срочнопожалуйста с объяснением
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб визначити витрату води у річці, спочатку необхідно обчислити площу поперечного перерізу русла. За формулою площа трапеції обчислюється так:
S = ((a + b) * h) / 2,
де a і b - довжини паралельних сторін трапеції, h - висота трапеції (у нашому випадку це середня глибина).
Таким чином, маємо:
S = ((46 + 36) * 3.2) / 2 = 256 м².
Далі, визначимо об'єм води, який протікає через поперечний переріз за одну секунду:
V = S * v,
де v - швидкість течії.
Отже:
V = 256 * 0.5 = 128 м³/с.
Отже, витрата води у річці становить 128 м³/с.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Alina888880009
Предмет: Немецкий язык,
автор: masterdimaqq
Предмет: Химия,
автор: Alineeeeee
Предмет: Физика,
автор: Tupk