Предмет: Математика, автор: nikzlov

Срочно нужно ВСЁ РЕШЕНИЕ, УМОВА, РОЗВ`ЯЗАННЯ!! За 4кг помідорів і 6кг огірків заплатили 568грн.Скільки коштує кілограм помідорів і скільки кілограм огірків, якщо помідори дорожчі за огірки на 12 грн

Ответы

Автор ответа: nesterenkolila7
1

Ответ:Отже, 1 кг огірків коштує 52 грн, а 1 кг помідорів коштує 52 + 12 = 64 грн

Пошаговое объяснение:

Позначимо ціну за 1 кг огірків як "х", а за 1 кг помідорів - "х + 12" (оскільки помідори дорожчі на 12 грн).

За 4 кг помідорів заплатили (4 * (х + 12)) грн.

За 6 кг огірків заплатили (6 * х) грн.

Разом за помідори і огірки заплатили 568 грн:

4 * (х + 12) + 6 * х = 568

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

4х + 48 + 6х = 568

10х + 48 = 568

10х = 520

х = 52

Отже, 1 кг огірків коштує 52 грн, а 1 кг помідорів коштує 52 + 12 = 64 грн


nikzlov: ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ТОБІ, Я ВЖЕ ОБОЖНЮЮ ТЕБЕ
nesterenkolila7: Незачто)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: yuracros