Предмет: Математика,
автор: nikzlov
Срочно нужно ВСЁ РЕШЕНИЕ, УМОВА, РОЗВ`ЯЗАННЯ!! За 4кг помідорів і 6кг огірків заплатили 568грн.Скільки коштує кілограм помідорів і скільки кілограм огірків, якщо помідори дорожчі за огірки на 12 грн
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:Отже, 1 кг огірків коштує 52 грн, а 1 кг помідорів коштує 52 + 12 = 64 грн
Пошаговое объяснение:
Позначимо ціну за 1 кг огірків як "х", а за 1 кг помідорів - "х + 12" (оскільки помідори дорожчі на 12 грн).
За 4 кг помідорів заплатили (4 * (х + 12)) грн.
За 6 кг огірків заплатили (6 * х) грн.
Разом за помідори і огірки заплатили 568 грн:
4 * (х + 12) + 6 * х = 568
Розкриваємо дужки і спрощуємо:
4х + 48 + 6х = 568
10х + 48 = 568
10х = 520
х = 52
Отже, 1 кг огірків коштує 52 грн, а 1 кг помідорів коштує 52 + 12 = 64 грн
nikzlov:
ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ТОБІ, Я ВЖЕ ОБОЖНЮЮ ТЕБЕ
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: boyko3427
Предмет: Геометрия,
автор: vikapoluh441
Предмет: Литература,
автор: karolinazdanova41
Предмет: Биология,
автор: remenok9
Предмет: Алгебра,
автор: yuracros