Предмет: Физика, автор: kharkiv1450

Залізобетонна плита розміром 5 × 0,3 × 0,4 м занурена у воду на половину свого обʼєму.
Яким є значення архімедової сили, що діє на
плиту?

Ответы

Автор ответа: lvv9136
5

Ответ:

3 kH

Объяснение:

V=5 × 0,3 × 0,4=0,6 м³;

V₁=0.5*V=0,3 м³;

ρ=1000 kг/м³;

Fa    ?    Fa=ρ*g*V₁=1000*10*0,3=3000 H=3 kH


azukraine: а як знайшлося густина?
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: octtumvik