Предмет: Математика, автор: icewing977

2. За 6 кг мармеладу заплатили стільки, скільки за 3,6 кг шоколадних цукерок. Яка ціна кожного виду цукерок, якщо 1 кг мармеладу дешевший від 1 кг шоколадних цукерок на 20 грн?
Прошу с коротким записом​

Ответы

Автор ответа: mrmacheto2
0

6х = 3,6(х + 20);

2,4х = 72;

х= 30.

Отже, 1 кг мармеладу коштує ЗО грн, а 1 кг шоколадних цукерок - 30 грн + 20 грн = 50 грн.

Відповідь. 1 кг мармеладу коштує 30 грн, а 1 кг шоколадних цукерок - 50 грн.

Похожие вопросы