Предмет: Химия, автор: marinna820

Будь лас допоможіть з хімією

Обчисліть масу осаду, що утвориться в разі зливання розчину калій карбонату, який містить сіль масою 17,25 г, із розчином кальцій хлориду.

Ответы

Автор ответа: adl58
2

Ответ:

17.25g. x

K2CO3 + CaCl==KCl + CaCO3 осада

m=78+12+48=138. m=40+12+48=100

x=17.25×100/138 (это дроп)=12.5

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: fghvfhugg
Предмет: Математика, автор: btsoffishal