Предмет: Физика,
автор: livakovskam
чому дорівнює маса води якщо кількість теплоти при її нагрівання на 15 градусів рівна 63 000 Дж
помогите дам 40 балов
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=4200Дж/кг°С
∆t=15°C
Q=63000Дж
m-?
Q=cm∆t=>
m=Q/(c∆t)=63000/(4200*15)=1кг
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nitabrus49
Предмет: Музыка,
автор: Madonna775
Предмет: Музыка,
автор: morozovaarishazp
Предмет: ОБЖ,
автор: anastastasia78