Предмет: Физика, автор: veronicaawuw

Дві однакові металеві кульки із зарядами +5,6 та 1,6 нКл привели до дотику, а потім розвели на відстань 2 см одна ві одної. Визначте силу електричної взаємодії кульок після дотику.
Розписати Дано, Розв'язання та чітку Відповідь. 25 балів.​

Ответы

Автор ответа: timur226633
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Заряд першої кульки: q₁ = +5,6 нКл

Заряд другої кульки: q₂ = +1,6 нКл

Відстань між кульками після дотику: d = 2 см = 0,02 м

F = k * (q₁ * q₂) / d²,

де k - коефіцієнт Кулона, який дорівнює 9 * 10⁹ Н * м² / Кл².

Після дотику заряд на першій кульці ставиться q = 2q₁ = 11,2 нКл, а на другій кульці q = 2q₂ = 3,2 нКл (закон збереження заряду).

Тому, після дотику, сила електричної взаємодії між кульками буде:

F = k * (2q₁) * (2q₂) / d² = (9 * 10⁹ Н * м² / Кл²) * (2 * 5,6 нКл) * (2 * 1,6 нКл) / (0,02 м)²

F = 6,048 * 10⁻⁴ Н

Відповідь: Сила електричної взаємодії між кульками після дотику дорівнює 6,048 * 10⁻⁴ Н.


veronicaawuw: Супер ! Дякую.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: adincovalera
Предмет: Алгебра, автор: borisevdokimovboris