Предмет: Химия, автор: astapenkoaleksej623

Задача. Скільки молів Натрій оксиду утвориться при взаємодії 2 молів Натрію з Киснем?Скільки молів Кисню при цьому витратиться?​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

n(Na) = 2 моль

Знайти:

n(Na2O) - ?

n(O2) - ?

Розв'язання:

1) 4Na + O2 → 2Na2O;

2) n(Na2O) = n(Na) * 2 / 4 = 2 * 2 / 4 = 1 моль;

3) n(O2) = n(Na) / 4 = 2 / 4 = 0,5 моль.

Відповідь: Кількість речовини Na2O становить 1 моль; O2 - 0,5 моль.

Похожие вопросы