Предмет: Химия,
автор: jackyd221b
При взаємодії сірки масою 160 г з масовою часткою домішок 20% з воднем утворилася її летка сполука. Обчисліть об`єм (н.у.) утвореного газу.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
179 литров
Пояснення:
Спочатку необхідно знайти масу чистої сірки, яка була у реакції:
маса сірки = 160 г * (100% - 20%) = 128 г
За хімічним рівнянням реакції, один моль сірки реагує з одним моль водню і утворює два молі газу - діоксид сірки і водень сульфід:
S + 2H2 → H2S + SO2
Маса одного моля сірки: 32 г, маса одного моля газу (SO2 або H2S): (32 г + 2*1 г) = 34 г.
Кількість молів сірки, що була у реакції: 128 г / 32 г/моль = 4 моль.
В результаті реакції утворилось 2 моля газу на кожен моль сірки: загальна кількість молів газу = 4 моль * 2 = 8 моль.
Об’єм 8 молів будь-якого газу при нормальних умовах (температура 0°C і тиск 1 атм) дорівнює:
V = n * Vm = 8 моль * 22,4 л/моль = 179,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sorokaanisia
Предмет: Литература,
автор: qwennl0pkb
Предмет: Математика,
автор: asel27526
Предмет: Музыка,
автор: sofyasafronova08
Предмет: Математика,
автор: Muhammadsalman