Предмет: Химия,
автор: lizwsqi
Об’єм водню за н.у., що виділиться при взаємодії 14 г заліза з розчином хлоридної кислоти, становить
0.5 л
5.6 л
56 л
5 л
alinastamati801:
5.6
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5.6
Объяснение:
Fe + 2HCl → FeCl₂ + H₂
Молярна маса заліза Fe = 56 г/моль
Кількість молів заліза:
n(Fe) = m(Fe) / M(Fe) = 14 г / 56 г/моль = 0.25 моль
n(H₂) = n(Fe) = 0.25 моль
Молярний об'єм водню за нормальних умов (н.у.) дорівнює 22.4 л/моль.
V(H₂) = n(H₂) * Vm(H₂) = 0.25 моль * 22.4 л/моль = 5.6 л
В-дь: 5.6 л.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 2009margostar
Предмет: Химия,
автор: maksimzincuk119
Предмет: Українська мова,
автор: asapapuca12
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: pleasehelpmeguys89