Предмет: Химия, автор: Angelika1234678

Мідну пластинку масою 10 г помістили в розчин аргентум нітрату масою 60 г з масовою часткою солі 0.1. Визначте масу пластинки и момент, коли масова частка солі зменшилась на 40%. Зміною маси розчину можна знехтувати.
допоможіть ​

Ответы

Автор ответа: davidromanoffpehbu8
1
Для розв'язання задачі використовуємо закон збереження маси: маса металу до розчинення повинна дорівнювати масі металу після розчинення.

Маса солі у розчині становить:
60 г * 0.1 = 6 г

Отже, маса розчину становить:
60 г + 6 г = 66 г

Після того, як масова частка солі зменшилась на 40%, маса солі у розчині становитиме:
6 г * 0.6 = 3.6 г

Маса металу, що залишилася у розчині, становитиме:
10 г - (6 г - 3.6 г) = 7.6 г

Отже, маса пластинки становить 7.6 г, а момент зменшення масової частки солі на 40% не можна визначити, оскільки дані про форму та розміри мідної пластинки в задачі не наводяться.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: catkamila12