Предмет: История, автор: mkarpova305

скласти порівняльну таблицю, розвиток України, в складі російської та Австро-Угорської імперії на початку 20 століття

Ответы

Автор ответа: lia5078
3

Ответ:

Імперія — Розвиток України на початку 20 ст.

Російська — Україна була складовою частиною Російської імперії, з переважно сільськогосподарською промисловістю та обмеженим доступом до освіти та політичної діяльності. Без засобів масової комунікації, з обмеженою рольовою моделлю та з погіршенням умов життя мас і національних меншин.

Австро-Угорська — Україна була складовою частиною Австро-Угорської імперії, з переважно індустріальною промисловістю та розвиненим транспортним сполученням. Доступ до освіти та політичної діяльності був більш широким, з принципом "рівних прав". Масова культура і життя мас отримало більший обсяг свободи, ніж за радянського режиму в майбутньому.|

Загальною рисою розвитку України на початку 20 ст. під владою Росії та Австро-Угорщини є те, що Україна була вітчизною, в яку тільки стали інвестувати, а розвиток відбувався переважно за рахунок сільського господарства та ремесел.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: bogdana31082008
срочно треба здати до 9:25
Завдання 1. Рівняння проекції швидкості рівноприскореного руху тіла уздовж осі ОХ має вид их =16-41 (усі величини задано в одиницях CI). Визначте час, за який тіло зупиниться. Завдання 2. (1,56) Рівняння проекції швидкості рівноприскореного руху тіла уздовж осі ОХ має вид V =16-41 (усі величини задано в одиницях CI). Визначте початкову швидкість тіла. Завдання 3. (1,5б) Рівняння проекції швидкості рівноприскореного руху тіла уздовж осі ОХ має вид V =16-41 (усі величини задано в одиницях СІ). Визначте проекцію прискорення Завдання 4. (1,56) Із гелікоптера, який перебуває на висоті 30м і рухається зі сталою швидкістю 10 м/с вниз, упав невеликий важкий предмет. Через який час предмет впаде на землю? Завдання 5. (36) Тіло, кинуте під кутом 60º до горизонту, піднялося на найбільшу висоту 15м. Знайти початкову швидкість тіла. Завдання 6. (36) Хвилинна стрілка деякого механічного годинника вдвічі довша за секундну. У скільки разів більше прискорення руху кінця секундної стрілки від прискорення кінця хвилинної стрілки?