Предмет: Химия, автор: darynaslavych

Визначте масову частку гліцеролу у розчині масою 200 г, якщо для виготовлення розчину використали 170 г води.

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

m(гліцеролу)=200-170=30г

w=30*100/200=15%

Пояснення:

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m р-ну(гліцеролу) = 200 г

m(води) = 170 г

Знайти:

ω(гліцеролу) - ?

Розв'язання:

1) m(гліцеролу) = m р-ну(гліцеролу) - m(води) = 200 - 170 = 30 г;

2) ω(гліцеролу) = m * 100% / m р-ну = 30 * 100% / 200 = 15%.

Відповідь: Масова частка гліцеролу становить 15%.

Похожие вопросы