Предмет: Химия,
автор: zvvzvsbs
Визначте молярну масу солі, що утворюється при взаємодії алюмінію та хлоридної
кислоти.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
199г
Объяснение:
Рівняння реакції між алюмінієм та хлоридною кислотою: +481% 2AI + 6HCI → 2AIC13 + 3H2 За рівнянням видно, що для утворення 2 молей AІСІ3 потрібно 6 молей НСІ. Отже, для 3 моль А необхідно 9 молей НСІ. Молярна маса HCl = 36,5 г/моль Молярна маса AICI3 = 133,34 г/моль Маса АІСІЗ, що утвориться, може бути обчислена за допомогоюмольної кількості al, відповідно до стехіометрії реакції: 3 моль a * (2 моль аісі3 / 2 моль al) * (133,34 г/моль aici3) = 199 г отже, маса солі, що утвориться, становитиме 199 г.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: 20VaDim21
Предмет: Українська мова,
автор: karolinkatyshenko
Предмет: Алгебра,
автор: katamedenceva5
Предмет: Информатика,
автор: amirbek007
Предмет: Математика,
автор: ilaburtnii0678