Предмет: Физика, автор: Molodex92

Здіть значення сили струму в колі, я,кщо опір R1=4 Ом, R2=6 Ом R3= 3 Ом, R4= 6 Ом, ЕРС джерела стуму 12 В, а внутрішній опір 1,6 Ом.

Підказка:силу струму потрібно знаходити через закон Ома для повного кола, для цього потрібно знайти загальний опір у колі.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

R1=4 Ом, R2=6 Ом R3= 3 Ом, R4= 6 Ом

Е =  12 В

r =  1,6 Ом.

I  = ?

r12 = R1*R2/(R1+R2) = 4*6 / (4+6) = 2.4 Ома

r34 = R3*R4/(R3+R4) = 3*6/(3+6) = 2 Ома

R = r12+r34 = 2.4+2 = 4.4 Ома

I = E / (R+r) = 12 / (4.4+1.6) = 2 А

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: jdhdgeg8