Предмет: Физика,
автор: kolosovdima896
З яким прискоренням рухається вагонетка масою 450 кг під дією сили 125 H?
Помогитееее
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 0,28м/с²
Объяснение:
Дано:
m=450кг
F=125Н
-------------
а-?
Согласно второго закона Ньютона:
F=ma, где:
m-масса тела;
а-ускорение тела
Отсюда:
а=F/m=125/450=0,28м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: necheporenkosofi
Предмет: Биология,
автор: ainazbeknazar
Предмет: Алгебра,
автор: Ksenia030609
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: arisazemcova