Предмет: Химия, автор: vladislav2019g

1. Виявлення карбонових кислот У першу пробірку наливаємо воду, в другу етанову кислоту. (1 - мл). В кожну з пробірок додаємо кілька крапель метилового оранжевого. Спостерігаємо Рівняння реакції...​

Ответы

Автор ответа: romalukasevic04
1

Ответ:

спостерігаємо зміну кольору індикатора в присутності різних речовин. Метиловий оранжевий - це індикатор, який змінює колір з помаранчевого в кислотному середовищі до жовтого в нейтральному і до червоного в лужному.

У першій пробірці, де ми додали воду, метиловий оранжевий не змінить колір, оскільки вода є нейтральною речовиною.

C14H14N3NaO3S+H2O=C14H15N3O3S+Na+OH

У другій пробірці, де ми додали етанову кислоту, метиловий оранжевий змінить колір з помаранчевого на жовтий, оскільки етанова кислота є слабкою кислотою.

C2H5COOH + C14H14N3NaO3S + NaOH → C2H5COONa + C14H14N3O3S + H2O

Таким чином, за допомогою метилового оранжевого ми можемо виявити наявність кислот у розчинах, які змінюють його колір у кислому середовищі.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: andrejpritula193
Предмет: Қазақ тiлi, автор: liza07121990
Предмет: Українська література, автор: cbyatoytapok
СРОЧНО ДАМ 100 БАЛОВ
1. Прочитай сон Захара Беркута. Яка його роль у повiстi? 2. Знайди та виразно прочитай пейзаж у V розділ повiстi. Назви зорові та слухові образи, які допомагають тобі уявити цю картину. 3. Дослiди, яка роль цього пейзажу: він служить фоном, на якому розгорта- ються події, чи виступає як засіб попередження читача про наступні поди? Свою відповідь обгрунтуй. 4. Ти вже визначив/визначила, що в основу повісті покладено два ключові конфлiкти: • мiж Тугаром Вовком, з одного боку. I громадою. Захаром Беркутом і Максимом - з іншого (конфлікт громадського й особистого інтересів); • мiж тухольською громадою та загонами монголо-татарського війська (конфлікт завойовників і захисників батьківщини). Як вони розвиваються на сторінках повiстi? Відповідаючи, спирайся на текст твору. 5. Поясни, яким е ставлення Захара Беркута й Максима до життя і смерті. Прочитай цитати, якi пiдтверджують твою думку. 6. Чи не здається тобі занадто жорсткою і навіть жорстокою позиція батька й сина щодо сенсужиття? Хто в повісті виступає антиподом1 Захара Беркута й Максима з цього питання? Свою вiдповiдь обгрунтуй. 7. Поясни, через які образи в повісті автор розмірковує над проблемою вірності та зради. Вiдповiдаючи, спирайся на текст твору
Предмет: Алгебра, автор: Аноним