Предмет: Алгебра, автор: SVKB

50 БАЛІВ!
3 кг черешні коштують стільки, скільки коштують 5 кг вишні, а 3 кг вишні стільки, скільки коштує 2 кг полуниці. На скільки відсотків кг полуниці дешевше за кг черешні?​

Ответы

Автор ответа: iramazurk
0

Ответ:

на 10%

Объяснение:

Стоимость 1 кг черешни = х грн

Стоимость 3 кг черешни = 5 кг вишни = 3х грн

Стоимость 1 кг вишни = 3х/5 грн

Стоимость 3 кг вишни = 2 кг клубники = 3х/5 * 3 = 9х/5 грн

Стоимость 1 кг клубники = 9х/5 : 2 = 9х/10 = 0,9х грн

0,9 = 90%

100% - 90% = 10% кг клубники дешевле кг черешни

Похожие вопросы