Предмет: Алгебра,
автор: SVKB
50 БАЛІВ!
3 кг черешні коштують стільки, скільки коштують 5 кг вишні, а 3 кг вишні стільки, скільки коштує 2 кг полуниці. На скільки відсотків кг полуниці дешевше за кг черешні?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
на 10%
Объяснение:
Стоимость 1 кг черешни = х грн
Стоимость 3 кг черешни = 5 кг вишни = 3х грн
Стоимость 1 кг вишни = 3х/5 грн
Стоимость 3 кг вишни = 2 кг клубники = 3х/5 * 3 = 9х/5 грн
Стоимость 1 кг клубники = 9х/5 : 2 = 9х/10 = 0,9х грн
0,9 = 90%
100% - 90% = 10% кг клубники дешевле кг черешни
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: osoenkoaleksej
Предмет: Информатика,
автор: zejne871
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: polinakozina444
Предмет: География,
автор: Ortiz