Предмет: Химия,
автор: egorsagula
Воду якої маси слід додати до 240 г розчину кислоти з масовою часткою кислоти 20%, щоби отримати розчин із масовою часткою 14%?
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
m1(кислоти)=240 г
w1(кислоти)=20%
w2(кислоти)=14%
m(H2O)=?
w2= m1•w1/(m1+m(H2O))
0.14= 240•0.2/(240 + x)
0.14•(240+x)=48
0.14x=14.4
x=103г води
переверяємо
w2= (240•0.2)/(240+103)=48/343=0.14 (14%)
bitenovkuanys:
помогите пожалуйста по химии ответьте на мои 2 вопроса в профиле пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ermekovakanykej476
Предмет: Физика,
автор: albinakiricenko9
Предмет: Математика,
автор: milana6672dhwh
Предмет: Геометрия,
автор: xUKRISUx
Предмет: Алгебра,
автор: dimayartsev04