Предмет: Химия, автор: 050motomoto050

Визначити масу осаду, який утвориться при взаємодії розчину, який містить 117г натрій хлориду з достатньою кількістю розчину арґентум нітрату​

Ответы

Автор ответа: irademchuk631
0

Ответ:

Обчисли масу осаду, що утвориться у результаті взаємодії розчину кальцій хлориду масою 50 г з масовою часткою солі 20% з достатньою кількістю калій карбонату.

K2CO3 + CaCl2 → CaCO3 + 2 KCl

Молярні маси CaCl2 = 110.98 г/моль, CaCO3 = 100 г/моль

Маса CaCl2 = 20*50/100 = 10г

Маса CaCO3 = 10*100/110,98 = 9 г

Відповідь: 9 г

Похожие вопросы