Предмет: Физика,
автор: badmonth
Визначити тиск ,який чинить тіло масою 125 кг, якщо площа опори тіла складає 0, 125 м². ( Силову характеристику земного тяжіння взяти g=10/кг)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 10кПа
Объяснение:
Дано:
m=125кг
S=0,125м²
g=10Н/кг
-----------------
р-?
р=F/S, где:
F-сила тяжести;
S-площадь опоры
F=mg, где:
m-масса тела;
g-ускорение свободного падения
р=mg/S=125*10/0,125=10000Па=10кПа
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ze240946
Предмет: Литература,
автор: nurbolatsaparbay
Предмет: Биология,
автор: Fururiyus
Предмет: Алгебра,
автор: maksimmaksimiuk666
Предмет: Обществознание,
автор: paketov06