Предмет: Физика,
автор: vlasenkoulia967
Визначте прискорення тіла масою 300 г під дією сили 3 H
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
10 м/с²
Пояснення:
Дано:
m=300 г=0,3 кг
F=3 H
Знайти:
а - ?
Розв'язок:
F=m*a => a==
=10 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Milkkkkkaaaaaaaa
Предмет: Математика,
автор: Sowixxxx
Предмет: Биология,
автор: xiaomir5a56781
Предмет: История,
автор: standoff3585
Предмет: Русский язык,
автор: YaWaRR