Предмет: Физика, автор: xxx10i

80 БАЛІВ!!!
Гальмівний шлях авто, яке рухається зі швидкістю 72 км/год, становить 25 метрів. Знайти час гальмування та прискорення.

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

V = 72 км/год = 20 м/с

S =  25 м

t = ?

a = ?

0 = V - a*t              а = V/t

S = V*t - (a*t^2 / 2)

S = V*t - (V*t / 2) = V*t / 2

t = 2*S / V = 25*2 / 20 = 2.5 c

a = 20/2.5 = 8 м/с^2

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ilyaa8bilokomirov
Предмет: Физкультура и спорт, автор: andriyko72