Предмет: Физика, автор: kataefaaanova

СРОЧНО ПОМОГИТЕ!

1. Визначте напругу на резисторі опором 3 Ом, у якому тече струм 150 мА.
2. Визначте опір резистора, якщо напруга 2,7 В, а сила струму в колі 1,8 А

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

1. Напруга на резисторі може бути визначена за законом Ома, який стверджує, що напруга (U) дорівнює добутку опору (R) на силу струму (I): U = R * I. Замінюючи дані, отримуємо: U = 3 Ом * 0,15 А = 0,45 В.

2. Опір резистора можна обчислити за формулою Ома, яка стверджує, що опір (R) дорівнює діленню напруги (U) на силу струму (I): R = U / I. Підставляючи відповідні значення, маємо: R = 2,7 В / 1,8 А = 1,5 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: rayanabagieva260412
Предмет: Математика, автор: dashaaaaasafaaaarova