Предмет: Химия,
автор: ellina200024
Фізіологічний розчин, що використовують у медицині,— це розчин кухонної солі з масовою часткою речовини 0,9 %. Обчисліть масу води та солі для приготування такого розчину масою 5000 г. У відповіді запишіть спочатку масу солі цілим числом (у грамах) без одиниць вимірювання, а через кому - масу води теж цілим числом без одиниць вимірювання. (Наприклад: 90,4910)
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
m(NaCl)=5000*0,9=4500 г
m(H2O)=5000-4500=500 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: oleggcoffe
Предмет: Английский язык,
автор: miramurzagulova512
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mukasevdaulet32
Предмет: Биология,
автор: Edemazaza
Предмет: География,
автор: Аноним