Предмет: Физика, автор: ykar96079

На алюминиевый брусок повністю занурений у воду діє архiмеда 23 h обчислiть обэм зануреного тiла​

Ответы

Автор ответа: maksimkiricek1
0

Ответ:

Дано:

Fa=27 Н

ρв=1000 кг/м³

g=10 Н/кг

Vт-?

Розв'язання:

Fa=ρв*g*Vт => Vт=Fa/ρв*g

Vт=27/1000*10=0,0027 м³

Відповідь:Об'єм тіла 2700 см³.

Объяснение:


ykar96079: 23 а не 27
maksimkiricek1: тогда напиши 23
ykar96079: я написал
maksimkiricek1: ок
Автор ответа: vpterwerty
0
Fa=23H
p(rho)=1000кг/м3
g=10 м/с^2
V=?
Fa=pgv=v=Fa/pg=23/10000=0,0023 м^3
Похожие вопросы